Minera

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Minera

Forum the best ots


3 posters

    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie

    avatar
    Saiku
    NooB
    NooB


    Posts : 22
    Join date : 2009-10-22

    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie Empty God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie

    Post  Saiku Fri Nov 27, 2009 10:26 am

    Witam
    Postaram się wam udowodnić moi drodzy czytelnicy że niejaki główny GOD Minera OTS to oszust. Obiecywał mi wiele GMów za różne pomoce. Najpierw otrzymać go miałem za wykonanie kompletu mapek, które wykonałem, nic niestety za nie nie dostałem. Następnie pod tym samym pretekstem nakazał mi pomóc mu w wychwytywaniu crash teamów, gdzie pomogłem mu tylko połowicznie (ze względu na mój ówczesny team - Sorrow), mianowicie przekazałem mu jak można wkonac crasha jak jemu zapobiec i tak mniej więcej (bez podania nicków) kto może crashować otsa, za to też nic nie dostałem...
    Ostatni moim zadaniem było wykonanie dla niego podróbki tła serwera wofb.mine.nu (szwedzki ots), wykonałem ją, ale za to też nic nie dostałem. Gdy upomniałem się o jego obietnice on zablokował mi gg poprzedzając tto dziecinnie żenującą wypowiedzią :

    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie 1259342641834412

    Chciałbym oficjalnie ozjamić ze JEBIE MINERE I CAŁY JEJ SUPPORT(choć pernilongo jest spoko). A także mam nadzieję że udowodniłem wam drodzy czytelnicy że jest to noob ots.

    Pozdrawiam
    Saiku
    avatar
    Mike
    NooB
    NooB


    Posts : 5
    Join date : 2009-11-14

    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie Empty Re: God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie

    Post  Mike Fri Nov 27, 2009 10:37 am

    Owszem nie fair ze obiecał a nie dał, że Cie w pewien sposób wykorzystał.
    Niewnikam w szczególy bo to nie moja sprawa, ale troche smieszne ze robisz to wszystko co Ci kazał zeby miec głupi tytuł "GM" Razz Ja osobiscie bałbym sie rozdawac tak poprostu, cos ( w tym wypadku tytuł gm) co moze zniszczyc server ;p ( hack, depresja niewiem xD).
    "JEBIE MINERE I CAŁY JEJ SUPPORT" - dzieki temu God moze być pewien ze podjął dobra decyzje Razz Opanowanie to podstawa ^^
    Pernilongo jakos niuganiał sie za GM, tylko poprostu mu go przyznano bo sie nadawał ;]


    Last edited by Mike on Fri Nov 27, 2009 10:42 am; edited 1 time in total
    avatar
    Saiku
    NooB
    NooB


    Posts : 22
    Join date : 2009-10-22

    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie Empty Re: God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie

    Post  Saiku Fri Nov 27, 2009 10:39 am

    Mike wrote:Owszem nie fair ze obiecał a nie dał
    LECZ:
    Robiles wszystko co Ci kazali zeby miec GM, ale sam od siebie nic nie dales ^^ Niewnikam w szczególy bo to nie moja sprawa, ale troche smieszne ze robisz to wszystko co Ci kazał zeby miec głupi tytuł "GM" Razz Ja osobiscie bałbym sie rozdawac tak poprostu, cos ( w tym wypadku tytuł gm) co moze zniszczyc server ;p ( hack, depresja niewiem xD).
    "JEBIE MINERE I CAŁY JEJ SUPPORT" - dzieki temu God moze być pewien ze podjął dobra decyzje Razz Opanowanie to podstawa ^^

    opanowany to ja byłem 3 tygodnie tera sie urwało Smile
    co do tego że robiłem co mi kazali, myślałem że skoro pernilongo jest dość słownym człowiekiem to on też nim jest, niestety tu por raz PIERWSZY sie "przejechałem", no cóż cham to cham xd
    avatar
    Mike
    NooB
    NooB


    Posts : 5
    Join date : 2009-11-14

    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie Empty Re: God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie

    Post  Mike Fri Nov 27, 2009 10:44 am

    Spoko ale musisz zrozumiec że taki ważny tytuł to God nei chce dac byle komu, i jak widzi taka nachalną osobe to powei sobie "ciekawe czemu mu tak zależy" Razz Nie mam nic do Ciebie bo widze ze sie i na forum udzielasz i prz tych mapkach pracowales ( niewiedzialem Razz ) no ale musisz troche zrozumiec ^^


    Last edited by Mike on Fri Nov 27, 2009 10:49 am; edited 1 time in total
    avatar
    Saiku
    NooB
    NooB


    Posts : 22
    Join date : 2009-10-22

    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie Empty Re: God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie

    Post  Saiku Fri Nov 27, 2009 10:47 am

    Mike wrote:Spoko ale musisz zrozumiec że taki ważny tytuł to God nei chce dac byle komu, i jak widze taka nachalną osobe to powei sobie "ciekawe czemu mu tak zależy" Razz Nie mam nic do Ciebie bo widze ze sie i na forum udzielasz i prz tych mapkach rpacowales ( niewiedzialem Razz ) no ale musisz troche zrozumiec ^^

    on mi zaproponował goda, później przeszliśmy do rozmów nt. tutora i moim 2-tygodniowym okresie próbnym, wszstko wydawało się być dopięte n ostatni guzik a tu takie coś
    Stoned
    Stoned
    Admin
    Admin


    Posts : 12
    Join date : 2009-10-20

    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie Empty Re: God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie

    Post  Stoned Fri Nov 27, 2009 5:12 pm

    Saiku wrote:Witam
    Postaram się wam udowodnić moi drodzy czytelnicy że niejaki główny GOD Minera OTS to oszust.

    Nie polemizuje ;D


    Saiku wrote:Chciałbym oficjalnie ozjamić ze JEBIE MINERE I CAŁY JEJ SUPPORT(choć pernilongo jest spoko). A także mam nadzieję że udowodniłem wam drodzy czytelnicy że jest to noob ots.
    A mnie nie lubiłeś??
    A i Pernilongo spoko ? Kurcze chyba jednak nie poznałeś go tak dobrze jak ja Wink

    Co do tego moge jedynie dodać że zgadzam się z toba saiku a w dodatku powiem że niewiem czym jest spowodowane takie zachowanie hostera , nie mam zamiaru go atakować ale i również bronić. Również obiecywał mi kokosy było inaczej. Może spowodowane jest to miłosnym odurzeniem innym przedstawicielem Minera supportu??


    Your Gm Stoned / Gm Shi Wink)
    avatar
    Saiku
    NooB
    NooB


    Posts : 22
    Join date : 2009-10-22

    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie Empty Re: God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie

    Post  Saiku Sat Nov 28, 2009 2:01 am

    Stoned wrote:
    Saiku wrote:Witam
    Postaram się wam udowodnić moi drodzy czytelnicy że niejaki główny GOD Minera OTS to oszust.

    Nie polemizuje ;D


    Saiku wrote:Chciałbym oficjalnie ozjamić ze JEBIE MINERE I CAŁY JEJ SUPPORT(choć pernilongo jest spoko). A także mam nadzieję że udowodniłem wam drodzy czytelnicy że jest to noob ots.
    A mnie nie lubiłeś??
    A i Pernilongo spoko ? Kurcze chyba jednak nie poznałeś go tak dobrze jak ja Wink

    Co do tego moge jedynie dodać że zgadzam się z toba saiku a w dodatku powiem że niewiem czym jest spowodowane takie zachowanie hostera , nie mam zamiaru go atakować ale i również bronić. Również obiecywał mi kokosy było inaczej. Może spowodowane jest to miłosnym odurzeniem innym przedstawicielem Minera supportu??


    Your Gm Stoned / Gm Shi Wink)

    ty byłeś też spoko, ale nie brałem ciebie pod uwage bo nie ma cię w obecnym teamie (a szkoda), pernilongo wydał mi się w miare normalny z rozmów na gg, a jak jest naprawde nie mam zamiaru sie dowiadywac, z tego co napisałeś wnioskować moge że JlV rwie do Lady's, wiec mam do niej komunikat:
    Opamiętaj się moja droga i spław go!!

    https://www.youtube.com/watch?v=lFxClu97lBU&feature=player_embedded
    komentarze pod tym filmikiem pokazują że moje zdanie nt. otsa i supportu minery nie jest samodzielne, okazuje się że jest to zwykły NOOB OTS jak prawie wszystkie evo po 8.1 gdzie grali RL GMów i gdzie nie mozna było nic powiedzieć...

    Sponsored content


    God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie Empty Re: God'Jlv to oszust, nigdy mu nie ufajcie

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 14, 2024 1:40 pm